Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 150,00 zł.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 

KOLEKCJA

 

Czy pojęcia moda zrównoważona i kolekcja mogą iść ze sobą w parze? Należy głośno o tym powiedzieć, że nadszedł czas na zmiany, a przede wszystkim na zmianę nawyków zakupowych. Już od kilku lat obserwujemy na rynku odzieżowym pewne ruchy i trendy konsumenckie, które mają wpłynąć na branżę fashion. Nie zadowalajmy się byle czym, nie kupujmy jednorazowych ubrań, nie traćmy głowy podczas wyprzedaży, wymagajmy dobrej jakości materiałów, wykonania, warunków pracy czy wynagrodzenia. Kupujmy mniejsze ilości rzeczy, ale lepszej jakości. Takie, które posłużą nam wiele lat. Ograniczajmy zakupy w sieciówkach i dajmy szansę małym firmom z naszego podwórka, które działają w nurcie slow Fashion. Kupujmy ubrania z drugiej ręki i szanujmy to, co mamy już w szafie. 

 

Garderobianka to także miejsce, w którym znajdziesz wyselekcjonowaną, nową odzież, wykonaną z poszanowaniem dla praw człowieka oraz środowiska. To wyszukane kolekcje ubrań, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. To kolekcje ponadczasowe, wykonane z wielką starannością i dokładnością, co przekłada się na ich jakość wykonania i przyjemność z noszenia. Zdecydowałyśmy się na poszerzenie naszej oferty o nowe ubrania, ponieważ mamy klientów, którzy chętnie oddają swoje rzeczy do komisu, ale niekoniecznie sami kupują ubrania z drugiej ręki. Chętnie jednak wspierają małe, polskie firmy i z dumą noszą metkę „Made in Poland”. W naszej ofercie znajdziecie elementy garderoby, które posłużą Wam wiele lat. Ubrania, które dzięki swojej uniwersalności wykorzystacie w pracy, na zakupach, na spacerze czy też wieczorze na mieście. Wszystko jest tylko kwestią naszej wyobraźni, dodatków i odpowiedniej stylizacji. My przekonamy Was do tego, że warto inwestować w dobre rzeczy, bo ta inwestycja zwróci się przez lata jej użytkowania. Pokażemy Wam jak łączyć nowe kolekcje z modą z drugiej ręki. 

 

Branżę Fashion obserwujemy od kilku lat i z wielką radością w sercu podziwiamy polskie firmy, które mogłyby być tylko przykładem dla gigantów modowych. Ostatni rok, czas pandemii był jednak wielkim sprawdzianem dla autorskich marek z rodzimego podwórka, dlatego zdecydowałyśmy się na wsparcie polskiej produkcji i poszerzenie oferty naszego sklepu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl