O firmie
 GARDEROBIANKA - najbardziej znane w części Wielkopolski komisy odzieży markowej.
 
Pomagamy kobietom kupować, sprzedawać i wymieniać się ubraniami, pozostawiając jednocześnie te ubrania w ciągłym obiegu. Nadajemy ubraniom drugie życie. Nie pozwalamy, aby nowe, niezniszczone, modne, ale już trochę za małe, kupione pod wpływem często irracjonalnego zakupowego szału, albo będące nie do końca trafionymi prezentami rzeczy - wylądowały na dnie kontenerów.
 
Reasumując - opróżniamy szafy, napełniamy portfele!
 
Baza klientów, którą zbudowaliśmy to kilka tysięcy zadowolonych komitentek, kilkadziesiąt tysięcy klientek z Wielkopolski i prawie trzydzieści tysięcy wartościowych fanów na portalu społecznościowym. Towar zwożą do nas kobiety z całej Polski. Ubrania często wysyłamy również za granicę. 
 
W każdej wykonywanej czynności i zadaniu szukamy radości i pasji. Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, wspólnie z naszymi przyjaciółmi i klientami świętujemy każde urodziny sklepów, organizujemy warsztaty rozwojowe, bierzemy udział i organizujemy pokazy mody, uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach networkingowych. Co roku największe na świecie firmy z branży jubilerskiej zapraszają nas na targi jubilerskie do HongKongu.
 

 

 

Podstawą naszego działania jest zgrany zespół,

a jego filarami są uczciwość, uśmiech i dobry humor. 

 

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl